Warunki współpracy

Szanowny Kliencie, oto kilka informacji o naszej firmie jakie należy znać, aby prawidłowo złożyć zamówienie:

  1. Marka HEXAPACK Płyty Komórkowe należy do podmiotu Union Jack Sp. z o.o. z główną siedzibą przy ul. Ks. Jałowego 10, 35-010 w Rzeszowie. 
  2. Zakład Produkcyjny mieści się pod adresem: Krasne 994a, 36-007 Krasne.
  3. Aby wysłać zapytanie o cenę należy wysłać email na adres p.rytarowski@hexapack.pl lub biuro@hexapack.pl . Ceny podane telefoniczne są wyłącznie cenami przykładowymi i nie stanowią naszej oferty.
  • W zapytaniu powinny znaleźć się takie parametry jak: długość, szerokość oraz wysokość płyty jak i ich ilość.
  • Oferta cenowa płyt może ulec zmianom w przypadku zapytania o większą ilość sztuk, a złożonemu zamówieniu rzeczywistemu w mniejszej ilości. 
  • Czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych. Zamówienia o statusie PILNE są realizowane także lecz ich ceną jest wyższa o 15%.
  1. Nasze ceny są cenami EXW czyli nie uwzględniają kosztów transportu ponieważ zajmujemy się produkcją, natomiast usług transportowych nie świadczymy. Korzystamy z usług profesjonalnych firm transportowych i ich usługi możemy refakturować. Nie mamy również wpływu na ceny transportu.
  2. Z uwagi na ciągły wzrost cen papieru oraz kleju, również nasze ceny ulegają zmianom co kwartał lub częściej, więc ceny które oferowaliśmy Państwu 3 miesiące wcześniej mogą już nie być aktualne.
  3. We współpracy z nowymi klientami wystawiamy fakturę proforma i po odnotowaniu płatności przystępujemy do realizacji zamówienia. 
  4. W sprawach faktur oraz dokumentacji prosimy kontaktować się na email: s.rytarowska@hexapack.pl i nr telefonu 668804802.