PAPIEROWE PŁYTY WYPEŁNIONE RDZENIEM TYPU PLASTER MIODU

EKOLOGICZNE MATERIAŁY, OSZCZĘDNOŚĆ, DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO, ZGODNOŚĆ Z NOWYMI PRZEPISAMI
System HEXAPACK to technologia produkcji płyt oraz przekładek, wypełnionych rdzeniem bazującym na konstrukcji „Plastra Miodu”, wykonanym z papieru.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości.

Unikalny system

Został stworzony celem optymalizacji procesów pakowania i transportu produktów. Jest tańszy niż obecnie dostępne na rynku rozwiązania i pozwala dokonać oszczędności, jednocześnie dbając o środowisko oraz działając zgodnie z przepisami o opakowaniach z drewna i tworzyw sztucznych.

Opatentowana technologia

Umożliwia produkcję bez ograniczeń, takich jak np. grubość produktu. Może ona wynosić od 10 do 100 mm. W miejscach gdzie potrzeba 2 lub 3 warstw wkładu, stosując płyty komórkowe z wypełnieniem typu Plaster Miodu zastosowanie jednego wypełnienia jest równie skuteczne.

Redukcja kosztów

Dużą zaletą w produkcji płyt komórkowych jest duża wydajność materiałów. Praktycznie każdy odpad można wykorzystać na listwy lub klocki. Dodatkowo ich najważniejszym walorem jest niższa waga pozyskanych elementów, która może mieć wpływ na koszt transportu.

Wytrzymały Sklepowy Ekspozytor 

Tworzymy systemy szyte na miarę

Nasza główna działalność to produkcja płyty komórkowej oraz przekładek z wypełnieniem metodą Plaster Miodu według specyfikacji klienta. Produkujemy szeroki wachlarz wypełnień z plastra miodu, również znanych jako płyty typu „sandwich”, dla wielu gałęzi gospodarki między innymi dla: przemysłu budowniczego, transportowego, lotniczego i wielu innych zastosowań komercyjnych. Dla oszczędności w transporcie, wygody dla ostatecznego użytkownika i dla licznych możliwości designu płyta komórkowa wstąpiła w szeregi płyt meblarskich. Zastosowań jednak jest wiele a granica naszych możliwości to wyobraźnia klienta.

Złóż zamówienie

Przekładki o różnym stopniu wytrzymałości

W zależności od grubości papieru oraz rozmiaru oka rdzenia Plastra Miodu możemy wyprodukować przekładki i wypełniacze do wielu zastosowań.

Duże oko 20-30 mm

Wypełnienie stosowane dla zabezpieczenia produktów gdzie wymagany jest wiekszy stopień podatności i plastyczności materiału.

Średnie oko 15-20 mm

Stosowane dla zabezpieczeń w przewozie produktów półciężkich, np. mebli lub innych przedmiotów. 

Małe oko 10-15 mm

Stosowane do zabezpieczeń w transporcie maszyn, urządzeń ciężkich oraz do produkcji ścianek.

Zastosowanie płyt i przekładek PM

Rdzeń -podstawa i najważniejszy element

Rdzeń Hexapack typu Plaster Miodu produkowany jest przez nas na miejscu pod nadzorem jakościowym i jego wysoka jakość jest gwarantowana.

Duże oko 20-30 mm

Płyty o dużym oko są dość miękkie i służą jako wypełniacze które powinny nieznacznie się „ugiąć wokół chronionego produktu.

Średnie oko 15-20 mm

Płyty o średnim oku są już dosyć twarde i raczej nie są tak elastyczne jak płyty o oku dużym.

Małe oko 10-14 mm

Tego rodzaju płyty (także w zależności od grubości) są wytrzymałe, twarde i nie uginają się. Mogą służyć do ochrony cięższych ładunków.

Laminacja & Obróbka

Standardowa płyta o wymiarach 1200 x 800 mm laminowana jest papierem lub innymi pokryciami jak HDF, karton, itp.

Pokrycie papierem

Papier jakiego używamy pochodzi z makulatury i w pełni nadaje sie do recyklingu.

Pokrycie kartonem

Możliwe jest dalsze wzmocnienie poprzez pokrycie dodatkowo wytrzymalszym papierem lub kartonem, a dla fiem reklamowych białą tekturą. 

Laminacja

Przykłady zastosowań

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Opinie Naszych Klientów

Dzięki pomocy Hexapack udało nam się stworzyć nowe przyjazne dla środowiska opakowania na wysokiej jakości produkt na eksport do Niemiec.

Anna

technolog

Kupujemy rdzeń Hexapack do produkcji drzwi ze względu na dobrą jakośc i najniższą na rynku cenę.

Robert S.

Kierownik magazynu

Potrzebujemy bardzo wielu formatów przekładek i Hexapack dostarczają nam naewt najmniejsze rozmiary. W ten sposób uniknęliśmy cięcia płyt na miejscu co było dużym kłopotem ze względu na koszt jak i bałagan.

Renata F.

Spec. ds. zamówień

Produkujemy wysokiej jakości drzwi na eksport do krajów Europy zachodniej i wymieniliśmy styropian na płytę Hexapack, która jest z papieru z recyklingu więc odpadł kłopot z utylizacją i mamy lepszy wizerunek.

Ada L.

Współwłaściciel

Od lat współpracujemy i zamawiamy płyty, które sami na miejscu przycinamy do potrzebnych formatów. Często dostajemy nowe pakiety próbne gratis do wypróbowania i zadowoleni jesteśmy z krtkich termniów realizacji.

Jerzy Z.

Spec. ds. logistyki

Używamy płyt i przekładek do transportu umywalek i wanien. Jesteśmy bardzo zadowoleni i przechodzimy teraz na pełen outsourcing do Hexapack.

Andrzej W.

Kierownik Logistyki

Poproś o wycenę GRATIS

ADRES Zakładu Produkcji Płyt HEXAPACK

36-007 KRASNE 994A

ZADZWOŃ DO NAS

+ 48 660 903 383

+ 48 668 804 802

GODZINY OTWARCIA

PON.-PT. 8.00-16.00
WEEKENDY: NIECZYNNE